KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113317
nr 1711 3317
Jerry Andersson
(1939-2013), Sverige
Oljemålning, ”Gurskøylandet”. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x48
Jerry Andersson, svensk bildkonstnär född 1939, död 2013 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:33:29
30/6 19:28:29
Jerry Andersson
Läs mer om Jerry Andersson